x
N e v a

Elektrikli Araç Şarj Çözümleri

Neva Şarj

Bireysel Kullanıcılar

Ev ve iş yeri şarj çözümlerimizle, aracınıza yakıt ikmali yapmak zahmetsizdir. Şarj seansınızı planlayın ve aracınız siz çalışırken, uyurken veya akşam yemeği yerken otomatik olarak şarj olmaya başlasın. Sizin için daha önemli olan şeylere odaklanabilecekken aracınızın şarjı için zaman kaybetmeyin.

Neva Şarj EA şarj çözümleri, arabanızı evde ve iş yerinizde şarj etmenin güvenli, hızlı olmasını sağlar ve daha önemlisi elektrik maliyetlerinizi düşürür.

Ev ve iş yeri şarj çözümlerimizle, aracınıza yakıt ikmali yapmak zahmetsizdir. Şarj seansınızı planlayın ve aracınız siz çalışırken, uyurken veya akşam yemeği yerken otomatik olarak şarj olmaya başlasın. Sizin için daha önemli olan şeylere odaklanabilecekken aracınızın şarjı için zaman kaybetmeyin.<br />
             <br />
             Neva Şarj EA şarj çözümleri, arabanızı evde ve iş yerinizde şarj etmenin güvenli, hızlı olmasını sağlar ve daha önemlisi elektrik maliyetlerinizi düşürür. - Neva Şarj
Konut Siteleri - Neva Şarj

Konut Siteleri

Konut siteleri, apartmanlar ve rezidanslar gibi birden çok elektrikli araç şarj sahibinin ortak kullanımına uygun şarj çözümleri sunuyoruz. Şarj cihazlarımız, Neva Şarj ağ yazılımımız ile desteklenen ve sertifikalı profesyoneller tarafından kurulan ve bakımı yapılan tüm elektrikli araç modelleriyle uyumludur.

Günümüz sakinleri yeşil ortamlar sağlayan topluluklarda yaşamayı tercih ediyor. Elektrikli araçları şarj etmek için uygun ve sürdürülebilir yerler sağlayarak yüksek değerli yeni kiracılar çekebilirsiniz.

Perakende Satış Yerleri

Süpermarketler, mağazalar ve diğer perakende satış noktaları, dünyada elektrikli araç şarj istasyonlarının yaygınlaşmasında en önemli durak yerleridir.

Neva Şarj olarak bu satış noktalarının otoparklarına eksiksiz bir elektrikli araç şarj cihazları ve yazılım çözümleri sunuyoruz. Şarj çözümlerimiz, E-mobilite yazılımımızla desteklenen ve sertifikalı profesyoneller tarafından kurulan ve servis verilen tüm elektrikli araç modelleriyle uyumludur.

Perakende Satış Yerleri - Neva Şarj
Otoparklar - Neva Şarj

Otoparklar

Elektrikli araç sürücülerinin park ettikleri noktalarda kaldıkları uzun süre elektrikli araçlarını şarj etmek için ideal noktalardır. Neva Şarj çözümü ile otoparkınız şarj istasyon haritalarında paylaşılacak ve elektrikli araç kullanıcılarınca tercih edilir hale gelecektir. Neva şarj ile müşterilerinize şarj hizmeti sağlarken, aynı zamanda online yönetim platformunu kullanarak tarifenize göre işletmenize gelir de sağlama fırsatınız olacaktır.

Müşterilerinize bu devrimsel hizmeti sunarak gelir elde etmek istiyorsanız, Neva Şarj için lütfen bizimle irtibata geçin.

Akaryakıt İstasyonları

Elektrikli araçların yaygınlaşması ile mevcut benzin istasyonları, en hızlı sürede araçlarını şarj etmek isteyen sürücülerin odak noktası olacaktır. Neva Şarj DC Şarj Cihazları ile eski ve yeni müşterileri istasyonunuza çekin. Daha yüksek doluluk oranı ile gelirinize ek gelir elde edin. Şirketinizi bu devrimsel geleceğe hazır hale getirin.

Akaryakıt İstasyonları - Neva Şarj
Diğer İşletmeler - Neva Şarj

Diğer İşletmeler

Şarj hizmeti otopark noktası olan tüm işletmelerde verilebilir.

Neva Şarj Çözümümüz ile İşletmenizin şarj ihtiyaçlarını karşılayabilir veya otoparkınızda şarj hizmeti vererek gelir elde edebilirsiniz. Tüm sistem Neva Şarj Ağ Yazılım kullanıcı dostu yönetim paneli üzerinden yönetilmekte ve elektrikli araç sahipleri Neva mobil uygulaması ile araçlarını kolayca şarj ederek ödemelerini yapabilmekteler.

Çözüm Ortaklarımız

Çözüm ortaklığı ve diğer sorularınız için bize ulaşın.